Upíří kníže II. 4 (ate)

3. srpna 2008 v 20:52 | Kitty a Peth
Upíří kníže II.
Díl 4.
By: Peth
Díl: Pomoc a zrada (záverečný díl serie)
Nezlobte dětičky!
Nenápadně mě vytáhli z budovy plné poldů a autem sme se vydali za město. Jen co sme byli dva bloky za tou barabiznou kluci sundali čepice a rozesmáli se a já s nima. Jen mě, mrzelo že tu s náma není Kiro… Kiro se dle jejich informací se Shiníškem ukrejvaj v jedný opuštěný celkem zachovalý barabizně kde sou údajně hejna krys které Lumi přímo zbožňuje -ale mě se tato představa nezamlouvala.. když na druhou stranu se mi to zamlouvá mnohem víc než cela.

Dojeli jsme až za kraj města a zastavili sme před celkem ucházející vilkou která už měla svojí životnost dááááááááávno za sebou. Vešli sme dovnitř zrovna když se začínalo smrákat.. Tuto noc a den tu ještě přečkáme.
Jen co sme vešli se ke mě vyřítil Kiro a vrhl se mi kolem krku. Pořád švitořil něco o tom jak se o mě strašně bál jak na mě myslel a kdesi cosi. Pohladil sme ho po vlasech popravdě mi bylo taky smutno. Kluci se mezitím rozešli ven že seženou nějakého blbého divočáka co se nechá chytit na nějaký ty kaštánky. Měli sme s Kirem vilu respektive rozpadlinu jen pro sebe. Kiro mě povalil na nějakej gauč z devatenáctého století lehl si na mě a začal mě divoce líbat.
Po takzvaný ,,akci" jsme se ještě chvilku váleli nakonec sme se odhodlali si aspoň oblíknout kalhoty a dál se věnovat předcházející činnosti-válení se.
Kluci se vrátili asi o hodinku později. Vratili se s docela dobře vypadajícím jelenem kterej čekal jen na to až ho šéfkuchař opeče..
Pověčeřeli jsme a uložili jsme se ke spánku.
Týden nato sme dorazili na upíří horu. Roumí se hned pustil do debaty že dneska sou hold takový časy.. a jak už sou ty zrádci otravný a trapný.. že už zrádci nejsou to co bývávalo..
Nakonec sme se dohrabali k závěru že jeho ještě pár set upírů poslouchá (zase je na tom líp!)takže s těma idiotama u nás zatočí.
Na upíří hoře sme se zdrželi ještě týden a vydali sme se na cestu zpátky.. Šlo se nám rychleji protože sme si vzali Rom3uv tréňák takže doma sme bylo během pěti dnů.
---o měsíc později---
Před měsícem Rom3o poflákat tohle sídlo že mě zase všichni poslouchali.. Hrozba lykanů byla odražená a mladičkej Alexander dostal za uši- to jak dopad vyprávíme na lačný nepodrážděný žaludek speciálně J. Celý noce sme byl v síni takže sme si vyrazil na půlnoční procházku. Vrátil sem se kdyžs e začalo schylovat k dešti. Vyšplhal sme se k bráně. Seskočil jsem z ní a běžel po prašné cestě, měsíc lehce prosívtal mezi mraky. Běžel jsem až nahoru k těžké otlučené bráně.. Zatlačil jsem na dveře a ony se skřípěním povolily. Točitým schodištěm vpravo jsem se rozeběhl úzkou chodbou po točitém schodišti až nahoru… nahoru do věže. Kabát za mnou vlál.. těžce sem oddechoval a od úst mi odcházela pára.. je tu chladno… Zastavil sem se na odpočívadle a těžce oddychoval.. Nahoře vrzly dveře a na zeď dopadalo tlumené světlo.. usmál sem se a v měsíčním světle se leskly moje bílé tesáky. Vyběhl jsme až nahoru ke dvěřim.. nedbaje na ostatní jsem běžel až na konec haly.. V půlce cesty jsem se však zabrzdil.. Rozhlídl sem se po ostatních.. nevšímali si mě.. spokojeně hodovali a mě si nevšímali.. ani on… usmíval se na ženu po své pravici a mě si nevšímal.. Došel jsem až k němu položil sem mu ruku na rameno.. Pohlédl na mě a mžitku vteřiny se opět otočil ke své společnici a začal ji líbat… Tentokrát se mi to nezdálo koukal sem jako opařenéj na Kira který se líbal s nějakou lidskou holkou. Zatmělo se mi před očima. Přítomní se na mě otočili. Kiro luskl prsty a střížní upíři mě vzali za ruce a tíhly mě pryč točitým schodištěm výš k terase. Ve strážných upírech sem poznal Yua se Shinem. Nedívali se na mě jen mě vedli ke konci balkonu (nebyl ohraničený zábradlím). Začal sem se zmítat ale to je ještě poboužilo vší silou mnou mrskli přes okraj a já padal a padal dolů do jámy s otrýmy kameny kostmi a hřebíky.
Konec II. Serie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kájínká <3 kájínká <3 | 3. srpna 2008 v 22:29 | Reagovat

chudáček strifínek :((.. pokračuuuj plsky..!!

2 Peth Peth | Web | 4. srpna 2008 v 8:58 | Reagovat

jak tohle můžeš říct ani envíš co se mu stalo :D pozor na ěm já su mrcha

3 strifynka strifynka | 4. srpna 2008 v 14:44 | Reagovat

upíří kní že je supr druhá serie j e ještě lepší piš dál.

4 soledo soledo | E-mail | Web | 9. srpna 2008 v 18:41 | Reagovat

Chudák Strify. Musíš pokračovat, ať víme, co se stane. A proč ho podvedli. Vždyť já s toho příběhu budu na nervy!!

5 Alex Alex | E-mail | Web | 19. září 2008 v 16:56 | Reagovat

napiš další sérii prosííím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama