Za všechno může sen 1

27. července 2008 v 12:08 | Tess
Bude to menší, kratší FF.. A snad to dá aj trošku rozum :DJeho ruce bloudí po mém hrudníku,jeho jazyk jemně krouží po mém krku.
,,Ne-ne-nepřestávej"šeptl sem mu do ucha.
,,Mmmmm" zavrněl a jel jazýčkem až k pupíku.
,,Aaaach"už sem nemohl,jestli to okamžitě neudělá,tak vybouchnu.
Začal mi pomalu sundávat boxerky.Najednou přestal a postavil se.
,,Nepřestávej"vzdychle sem ještě jednou.
-----------
,,Co? Kiro vstávej"
Někdo se mnou zatřásl... I z toho jak sme byl rozespalý jsme poznal medový hlásek mého spolubydlícího-Strifyho.. Otevřel sme jedno oko a zahleděl se na něj. Koukal na mě nechápavym pohledem po chvilce dodal ,, Asi by sis měl vyhlídnout nějakou holku Kiro... " Usmál se a já sem zrudl do bravy kterou by mi lec které rajče závidělo. ,,Dobrý ranko"co sem měl na to říct??Skoro se mu nemůžu podívat do očí a když ten jeho krásnej hlas promluví,celej se roztřesu. Strify se zvedl a šel do koupelny, ja sem chvilku ležel a koukal do stropu a uvažoval nad tím super žhavým snem. Poté jsem se zvedl a šel se oblíct... Jen co sem dopl kalhoty Strify vyšel z koupelny bez trička jen v džínech.. Zadíval jsem se na jeho úžasný hrudník... Měl tak krásně plochej hrudník,že sem na něj koukal už docela dlouho ,,Co je??" díval se na mě s úsměvem. ,,Ale nic jen sem přemýšlel" zaculil sem se..No to bude zase den... Strify se pořád culí nevím jak dlouho dokážu vzdorovat jeho kouzlu.. Na druhou stranu co když to je jenom chvilkový pobláznění?Rozhodl jsem se jít vyvětrat hlavu. Stál sem zrovna před lesem když mi někdo položil ruku na rameno. Nadskočil sem leknutím a otočil sem se ,, Strify!!!" Culil se na mě ,, Tohle mi nedělej! Víš jak sem se leknul že si pro mě de zubatá s kosou?" I když zase bych měl od svých problémů pokoj... ,,Promiň"omluvil se a pořád se culil. Neměl sem nic proti jeho culení ale teď vypadal jako měsíček na hnoji. ,, Tak co se zase stalo že si žádáš moji společnost?" zaptal jsem se s klidem ale následně mě málem porazila jeho odpověď ,, Pochoďák na 30 kiláků" No toto? Dělaj si srandu! Jsme tu v prdeli někde nevim kde a ještě tu mám v těch horách šlapat 30 kiláků? ,,30 kiláků??"málem to se mnou vážně seklo. O půl hodiny později jsme se s klukama drápali na nějakej kopec a Strify se pořád smál jako blázen. Yu mu pořád něco vyprávěl. Já sem rád že žiju a oni maj ještě čas se smát. Pane bože už nemůžu ,,Héj! jako kluci že by ste mi pomohli? Fakt jedna z mála věcí které nesnáším jsou vejšky, ale né. I na té dovolené prostě musíme někam lést, jasně, to by nebyl Romeo aby tohle nevymyslel. Vyvalím oči v sloup ale zárověň se zděsím když vidím tu hrůzu předemnou. Ták tohle si ještě vypiješ, to Ti nedaruju. Čertil jsem se v duchu na Romea. "Strify hned přišel a pomohl mi ,,Dík".Jenom se zaculil a šel za se za Yuem. Do chatky kterou jsme měli pronajatou  jsme se vrátili až k večeru. Byl jsem značně znaven protože to byla fakt štreka a ještě bylo minimálně 25 stupňů. No libovka. Servu ze sebe oblečení a vydám se dolů po dřevěnejch schodech směrem ke sprchám. Měli by jste to tu vidět, sprchy jsou tu 4. Jedna teče studená, druhá vlažná, třetí že by se tim dal zalejt čaj a čtvrtá je tak.. rezervní. Vybral jsem si tu vlažnou a nevědomky toho, že na sobě mam ještě boty jsem tam vletěl. Nohy mi z toho cupitání tak bolely a páleli, že jsem ty boty vážně nevnímal.

" Aaaaach.. to je ono " prohnul jsem se v zádech když na mne začala dopadat voda. Záda jsem měl bičovaná od větviček ze stromů, vařicí od slunce.. Hlavu jsem měl jako okno které někdo právě rozbil.. Otevřel jsem dveře že se natáhnu pro petku s ledovym pitím a schladím se ještě takhle. Byl to den vážně neskutečný. …
Ležel jsem v posteli zatímco ostatní  šli někam do lesa sbírat plechovky co tam ráno nechali..

Upřímně se docela dost nudím....radši bych šel sbírat plechovky a bejt blízko Strifyho..
Zrovna jsem jsem se chystal vtsát a udělat si čaj když vlítnul do chaty Strify s Yuem a Romeem. Chechtali se na celej les. ,,Co vám je ?"začnu se taky smát když mi začne Romeo lechtat ,,. Strif se nepřestával tlemit-poslední dobou se tlemí v jednom kuse nevím že ho ještě nebolí hruník.

,, Odmítli jsme sbírat plechovky a flašky protože jsou v tom mikroby" Odrecitoval Yu a Strify se hned přidal ,, Byl muj nápad! Muj uplatňuju na něj svá autorská práva" a hned se začali oba smát ještě víc.  Nevim jestli z tý situace nebo z toho jak sem se tvářil- vypadal sem totiž jako když se proberu a polejou mě vodou..
No ale radši sem se taky zasmál aby to nevypadalo divně.
Kluci třískli dveřma a šli si udělat kafe, ale když jsem viděl jak jdou, došlo mi že asi jen nesbírali. Přiřítil se ke mne Romeo s tím, ať to neberu vážně, že si s sebou vzali flašku lambruska a vodky, což na nich bylo i dost vidět..Přiletěl zpět Strify, třísknul s sebou vedle men do manželské postele a já nestačil zírat. Následně dorazil Yu, lehl si vedle nás a tiše se smál.
Yu se ráčil odporoučit ke dveřim s větou, tak ahoj hrdličky" načež sem po něm ráčil hodit nejtvrdší polštář co tu byl.
Zase sem si pohodlně lehl ale už sem neměl co číst.Otočil sem se na Strifyho,k sakru už zase se culí,já ho za chvíli asi taky praštim jestli toho nenechá protože je to nakažlivé ,,vytáhl z podpostele kufr a z něj následně oříšky v čokoládě. Začal se s nima ládovat.. no ládovat.. spíš naopak každej oříšek si vychutnával a rtíky měl celý od čokoládky... když dojedl zavřel či a strčil si do uší sluchátka. Zvedl sem se a tiše se k němu připlížil.. Měl stále zavřený oči... Došel sem až k němu, nahnul se nad něj a jako v transu jej políbil na jeho bezchybné a momentálně čokoládové rtíky. Rychle otevřel oči, vyskočil z postele,ještě jednou se na mě koukl,sáhnul si na rty a vyběhl z chatky.,,Počkej,kam běžíš?Je už pozdě.Stůj."ale neposlouchal mě. Běžel směrem k lesu. Zašel jsem za Yuem a zbytkem bandy s tím kam Strify šel. Kluci rozhodli, že počkaj do rána a pak ho kdyžtak půjdou hledat.. Celou noc sem si představoval jak se otevřou dveře a v nich se objeví Strify.. to že by mě už nechtěl vidět by mi nevadilo ale vědomí že nevím co s ním je mě zabíjelo zevnitř.. Celou noc sem neusnul a k ránu když sem našel prázdnou postel jsem vyrazil Strifyho hledat na vlastní pěst.. ,,Strifýýýý" křičel sem,když sem procházel lesem.Ta představa že se ted někde klepe zimou (bylo docela brzo a byla docela zima) mi nebyla zrovna příjemná.Kdybych se udržel a nedal mu tu pusu,nemusel bych stát tady a klepat se strachy,co s ním je.,,Strifýýýýý"zakřičel sem ještě jednou ale zoufaleji
Šel sem dál když sem o něco zakopl.. To něco zakňučelo bolestí. Chtěl sem začít nadávat jaká vaverka se tady válí když mi došlo že to není veverka ani jiný zvíře ale Strify.. Ležel na mechu a klepal se zimou. Hned jsem k němu přiskočil a přehodil přes něj svojí bundu.. ,,Strify"ulevilo se mi,že ho konečně vidím. .Pomohl jsem mu vstát a šel jsem s ním zase směrem do chatky.,,Strify moc mě to mrzí"omluvil sem se mu.Jen na mě koukl těma svejma kukadlama a potom znovu na zem.
Chrlil jsem celou cestu k chatce omluvy. Kluci ještě spali takže si nás nevšimli, alespoň to byl můj dojem který mi přešel když nám otevřel dveře Yu. Strify se klepal a kýchal-nastydl. Jinak celou dobu neřekl ani slovo. V chatce jseme mu  pomohli svlíknout se a zalízt do postele. Hned usnul.
" Já u něj zůstanu.." kývl jsem na Yua který mu šel zatím udělat horkou čokoládu. Hladil jsem ho po vlasech a koukal jak sladce spí.Teprve teď sem začal litovat toho že jsem jej políbil.

Nakonec sem se od toho krásnýho stvoření radši zvedl nebo bych ho musel zulíbat. Když spal vypadal tak nežně a zranitelně že sem se z toho radši šel projít ven-pochopitelně sem zmokl jak jinak s mim štěstim.

Vratil sem se až když byl Strify vzhůru a seděl na posteli. Koukal do časopisu. když jsem vešel zvedl ke mě na chvilku oči a pak provinile a smutně koukal do ,,země" resp. do postele.
K moji momentálně asi smůle jsme měli v chatě postele hned naproti sobě. Shodil jsem ze sebe věci, zalezl pod peřinu a snažil se usnout.
Tisknul sem k sobě víčka a snažil se ještě na chvilku usnout když jsem ucítil že se vedle mě prohnula postel-ani jsem se nehnul. Strify se ke mě přitulil a já cítil jak se klepe. Přehodil jsem přez něj soucitně peřinu. Spokojeně se ke mě přitulil a spinkal dál. Nemůžu usnout..nejdřív utekl a teď se ke mně tiskne. Bože nevím co dělat, co si myslet..Tady raději ani nemyslet..Mám mu dát další pusu??Ale co když zase uteče??Nebudu to riskovat. Beztak by se někde ztratil a já bych ho pak nenašel.Spokojeně mi funí do ucha.Po chvíli jsem usnul-ale neklidným spánkem.
Probudila mě až ruka která mě hladila po vlasech. Pomalu jsem otevřel oči a kouknul na toho komu ruka patřila..-Strifymu. Zamrkal jsem že snad ještě spim ale už sem opravdu byl vzhůru. ,, Máš jít na oběd" špytl jako by se bál že jej od sebe odeženu-ikdyž podle mě by to mělo být spíš naopak.
,,Ehm...nemám hlad"sednul jsem si. Neměl sem hlad, ani žízeň .Jen jsem se koukal na to stvořeníčko vedle sebe.Zvednul se a šel na oběd.Pořád sem cítil jeho ruce na mých vlasech.Bylo to příjemný.
Strify se asi po dvaceti minutách vrátil-už se neculil teď se na jeho obličeji usídlil smutný a provinilý úsměv.. Zvedl jsem se a šel k němu... ,, Strify" Něco zamručel jako že poslouchá ,, Proč se už neusmíváš? Jestli je to kvůli tomu co jsem udělal tak se moc omlouvám"
,,Ehm..ne.Neomlouvej se.Není to kvůli tomu"pořád smutně koukal.,,A kvůli čemu?".Neodpověděl. Vím že to je kvůli tomu. Ještě jednou jsem se mu omluvil, sedl jsem si na postel a dal sem si do uší sluchátka.
Chvilku jsem jen tak seděl a poslouchal když mi Strify vytáhl z ucha sluchátko.. Podíval jsem se na něj. Pohladil mě po tváři. nechápal jsem naprosto nic. Nejdřív uteče div mi tam neumrzne a teď mě hladí po tváři a naklání se ke mě a začíná mě opatrně líbat..
Zdá se mi to nebo mě vážně líbá?Jestli to je zase jen sen tak se už vážně naštvu.Za chvilku jsem se oparně připojil. Bylo to jako..jako...nedokážu najít to správný slovo ,ale bylo to nádherný.Libali jsme se hodně dlouho. Stáhnul jsem Strifyho na sebe aby ho nebolela záda a pohladil ho po vlasech. Strify se na mě podíval a zašeptal ,, Promiň... jenom mě to poplašilo... nečekal jsem to " Usmál se. Opatrně jsem se štípl jestli to není sen,ale díky bohu nebyl .l.Ještě jednou jsem se kouknul do jeho očí. Z takové blízkosti byly ještě krásnější než jak jsem je viděl doteď. Políbil jsem ho a pohladil po tváři . Usmál jsem se na něj a on mi úsměv opětoval. Byl tak krásný když se usmíval. ,, Chutnáš líp než s tou čokoládou..." zasmál jsem se a Strify se šťastně rozesmál se mnou.. Snad už budem jen šťastni.... Pomyslel jsem si v duchu.
Leželi jsme jen tak v posteli občas jsme se políbili a hladili jsme se. Tulili jsme se k sobě a užívali si chvilky kdy jsme si na blízku.

Rozlítly se dveře a v nich stál zbytek bandy.
" Co se to tu děje? "
Zeptal se vykulenej Romeo.

" Noo .. lechtali jsme se a vy jste přišli " Spustím a začnu se smát.
Áha, tak to se taky přidáme! Prohlásil Shin když s sebou i s ostatníma plácnul k nám do postele a začali se lechtat všichni navzájem. "Yu se musel smát ,protože to co jsme dělali nebylo lechtání ale něco ve smyslu kung-fu a tancem. Musel jsem se začít smát i já.
Strify na mě skočil a shodill mi na zem. Začal mě lechtat tak divoce že jsem myslel že se pominu. Lechtal mě a smál se. Už bylo k večeru tak jsme se se Strifym a s klukama dohodli že se půjdem na chvilku projít ven. Měli by sme se pořádně oblíknou ať nenachladnem"začal jsem se navlíkat.
,, No moment!" Začal Strify protestovat. ,, Jako to to z tebe potom budu muset zase svlíkat" Na co on nemyslí.. Usmál sem se
,,Promiň ale já nechci nastydnout.A stejně v chatce to zase sundám a možná že i s něčí pomocí"kouknu na něho.Zase se culil jako předtím..konečně.
Noc byla studená, ale krásná. Yu s Romeem vyváděli někde na kraji lesa, zbytek si šel po svém. Jen co jsme vešli do chatky a zavřeli se za náma dveře Strify se na mě nedočkavě vrhl a zčala mě líbat a rvát ze mě oblečení.
,,Počkej mám na sobě skoro všechno svoje oblečení a chci aby mi aspoň něco zůstalo celý"začnu se smát a pomalu si sundávám svoje 3 bundy.
,,Koupim ti nový.." Argumentoval Strify. Divoce mě líbal a povlalil mě na postel. Musel jsem se usmát nad tím jak moc byl nedočkavý. ,,Po-po-po-počkej"říkal sem mezi záchvatem smíchu.,,Roztrhneš mi trička" znovu se směju.
Nakonec ze mě svlíknul všechna trička a začal se přesunovat až ke kalhotám, zatímco on se
pařil ve dvou bundách. ,,Počkej"přitáhnu si ho k sobě a začnu mu ty bundy sundávat. Když jsem mu je sundal ještě sem z něho strhl trička a nechal sem ho aby zase pokračoval.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terezka♥♥♥kilooo♥♥♥ Terezka♥♥♥kilooo♥♥♥ | E-mail | Web | 27. července 2008 v 20:19 | Reagovat

kvasny dál!!

2 kacik kacik | E-mail | 28. července 2008 v 10:00 | Reagovat

HEJ LIDI V TY ANKETE "TYPEK ROKU "JE NA1BILL  Z TOKIO HOTEL BOHUZEL .CB SE UMISTILI JAKO PATY

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama