Sweet 17

18. dubna 2008 v 9:42 | Kitty a Peth
CINEMA BIZARRE - "TVOŘÍME SI VLASTNÍ FANTASY SVĚT"
Máte rádi fantasy svět a fantasy postavičky? Máte rádi hudební směry new wave a VK? Máte rádi větší než velkou extravaganci? Jste nebo bývali jste považováni za outsidery a máte v plánu všem ukázat, co jste doopravdy zač? Vás všechny nejspíš bude zajímat neuvěčitelně tajuplná pětice - Cinema Bizarre.
Kdo jsou a kde se vzali?
Všichni jsou blázni do fantasy a před dvěma roky se navzájem seznámili přes internet na Kirově anime fóru. Zjistili, že kromě fantasy je zajímá i stejná muzika, a proto si řekli, že založí kapelu, a rovnou i věděli, že ji postaví na fantasy image. A právě proto jsou mnohým ostatním trnem v oku. "Všichni pocházíme z malých městeček, kde si lidé navzájem znají. Takže když někdo vypadá úplně jinak než všichni ostatní, je středem pozornosti a hlavně posměchu a provokací, čehož jsme zažili už spoustu," říká Kiro. "Už nám dokonce říkali, že jsme netvoři. Někdy je to vážně extrémní. Přitom my sami si nijak extrémní nepřipadáme. Pouze do živého světa převádíme postavy z fantasy obrázků," vysvětluje Yu. "Ano, prostě si žijeme ve vlastním fantafy světe a lidi s námi mají kvůli tomu problém. Přitom my žádný problém nemáme," doplňuje Luminor. Kluci se také shodují, že kvůli svým neobvyklým konáčkům byli dřív ve škole outsideři.
Bill Kaulitz se s námi nemůže srovnávat!
Je pravda, že Cinema Bizarre svou image napodobují Tokio Hotel? "Tohle je zatím asi největší blbost, co se o nás říká," kroutí hlavou Strify. "Bill si tu image vybral, aby se co nejvíc odlišil a upozornil na sebe. (tak to teda neim neim...) V našem případě to je pevná součást našich charakterů a začali jsme s tím dávno před tím, než jsme si řekli, že založíme kapelu, dávno před tím, než se zviditelnili Tokio Hotel!" CB se hájí také tím, že je zkrátka fascinuje svět J-rocku, visual kei a manga. "Proto chceme vypadat jako postavy, které se tam objevují," dodává Strify. "Třeba já na sobě takhle pracuju už od 12 let. (Bill od 9ti?? +/-) Baví mě různě se líčit a bláznivě stylizovat své vlasy," prozrazuje Kiro.
"Naše přezdívky jsou nám bližší než naše skutečná jména."
Od začátku CB fungují na principu fiktivní identity. Prezentují se pod přezdívkami a svá skutečná jména skrývají. "Patří to prostě k naší dohodě. Stejně už nám nikdo neříká pravými jmény. Ani doma už mi neřeknou jinak než Luminor," vysvětluje... hádejte kdo?
A co přezdívky vyjadřují?
Strify: Je to zdrobnělina Cloud Strife, postavy z Final Fantasy.
Luminor: Lumina je ve fantasy patronka světelného paprsku a měsíčního svitu. Luminor je možská varianta.
Yu: Je to odvozenina japonské kreslířky Zukiru Sugisaki, která umí úžasné manga obrázky (Není to Yukiru??)
Kiro: Podle slova Ciro - japonsky to znamená "nula" (htocu, f'tacu, miccu, joccu, go - hai basu xD zase blbnu xD) - a jmenovala se tak plyšová opice, kterou Kiro kdysi míval. "Jen jsem to slovo upravil Na Kiro, protože mé vlastní jméno začíná na K."
Shin: Svou přezdívku prozatím vysvětlovat nechce.
Víme, jak se opravdu jmenují!
Díky šikovnosti velké CB fanynky Chilkity a web blogu Luxinky vám můžeme prozradit i jména členů kapely: Strify - Sebastian, Luminor - Felix, Yu - Dirk, Shin - Tim, Kiro - Kristian. (Tak to sou neuvěřitelný sračky!! Yu je totiž na 100% Hans, a Luminor taky není Felix!! Božéé!! Co si ten sweet ještě nevymyslí?!)
Jaké holky je berou? Drzé a zároveň inteligentní!
Co se týká vkusu na holky, možná vás CB překvapí. Vůbec prý nemusí mít fantasy image. "To opravdu není nutné. A hlavně ne, aby tu fantasy image měly jen proto, aby se nám zalíbily. Přitom by vůbec nevěděly o co jde, co to znamená," varuje Kiro. "Třeba mě berou jižanské typy - tmavé vlasy, pěkná postava a jeslti má ráda J-rock nebo ne, to není zas tak důležité." "Já si dávám pozor na to, jak se holka vyjadřuje. Nekoukám moc na vzhled, ale na její inteligenci a taky na seběvědomí," říká stručně Luminor. A Yu? Ten to bere trochu víc zostra, když prohlásí: "Mně dostávají drzé holky, které když něco chtějí, tak si to prostě vezmou."
Final Attraction - tak se jmenuje jejich debutové album, které v Německu vyšli už před několika měsíci, u nás se jeho vydání (prozatím) neplánuje. Zároveň má kapela v plánu velkou bizardní koncertní show (která už je skoro za polovinou!!!). "Bude to mega výlet do našeho fantasy světa," uzavírají Cinema Bizarre.
Btw: ten časopis je fakt....OMG NO CEMENT!! vwwwwwwwr................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama