Rozhovor pro Ados.fr

18. dubna 2008 v 22:13 | Kitty a Peth |  Official
Přeložila Kitty pro cinema-bizarre-liebe.blog.cz a cimema-bizarre.blog.cz - kopírovat pouze se zdrojem!!
____________________________________________________
Shin: "Jsem Shin a hraju na bicí"
Strify: "Jmenuju se Strify a zpívám"
Kiro: "Jsem Kiro a hraju na basovku"
Luminor: "Jsem Luminor, zpívám a hraju na klávesy"
Yu: "Jsem Yu a hraju na kytaru"
Jak jste vznikli? / Jak jste se seznámili?
Kiro: "Potkali jsme se v roce 2005 na manga srazu.Nejprve Strify, Yu a já. Měli jsme zájem o look a hudební styl. Ostatní se potkali na internetu. Psali nám maily, které nás spojovaly, chtěli, abychom se dali dohromady."
Cinema Bizarre - zvláštní jméno!
Strify: "Tak nejprve zamyšlení nad slovem - Bizarre… protože hodně lidí se na nás dívá a myslí si, že jsme divní, řikají: "Co jsou zač?". Tak jsme si vybrali jméno Bizarre. Je dobré, být odlišní, dělat, na co máte chuť. Ale "Bizarre" nebylo dostatečný. Hledali jsme další slovo, pro dokončení názvu. Proto, abychom dali lidem na scéně, velkou show, a taky všichni jsme fanoušky kina…."Cinema Bizarre" to bylo dokončené jméno."
Práce ve skupině
Luminor: "Chvíli byla práce těžká, protože tady bylo 5 osob, se silným charakterem. Tehdy jsme se nemohli dohodnout, ale pořád pracujeme spolu na věcech, které děláme."
Yu: "Pracujeme s autory, kteří neměli zkušenosti s psaním (btw: asi textů mno xD ) Teď máme více zkušeností, díky každému postupu v tvoření alba a teď pracujeme daleko víc na psaní."
Jaké zprávy/poselství si přejete šířit?
Kiro: "Máme hodně poselství. Například výt sami sebou. Žijeme naším stylem, neřešíme, co říkají ostatní…Buďte sami sebou a vyjadřujte, jak sami chcete."
Strify: "Noste, co se vám líbí, oblékejte se tak, v čem se cítíte dobře. Lidé se nám nepodobají, každý by měl oblékat jak chce. Dovede zkoušet několik věcí. Já, například, mám rád nové experimenty, velmi se zajímám o módu. Atrapy oblečení, zkuste to a najděte, co vás dělá více sexy."
Mladá generace : v depresi?
Luminor: "Smutek dovede někdy pociťovat v jistých písních. Je to emoce, kterou dokážete pociťovat. Celý svět už pocítil smutek. Nedovede mít radost bez bolesti. Dva pocity jsou vyvolené v našich písních. Podle mě,mladá generace není deprimující nebo smutná."
Strify:"Doufám!"
Luminor: "Stále jsou tady momenty sympatické a jiné méně. Je tu dokonce věc s naším textem."
Které umělce obdivujete?
Strify: "Je tu silný vliv na muziku pop, rock a 80. léta, generace "New wave" .
Luminor: "Mám stále hodně rád Duran Duran. Myslím, že je tady něco opravdu unikátního v jejich hlase. Jejich texty jsou často tajuplné a málo abstraktní v prvním názoru. Je to něco, co mám velmi rád."
Strify: " Poslouchám všechno z dob Depeche Mode, jako můj otec, který byl jejich velkým fanouškem. Když jsem byl malý,stále jsem poslouchal písničky tohoto stylu. Tehdy to na mě mělo velký vliv. Rád poslouchám britské skupiny jako Muse, rockový americký skupiny jako 30 Seconds To Mars. Mám rád melodie, tehdy jsem byl velkým fanouškem popu. Mám rád také zpěvačky jako je Amy Winehouse nebo Robyn. Mohl bych spořit nesmírné množství z našich zdrojů."
Zpráva všem Ados.Francouzům
Kiro: "Hodně našich prvních fanynek byly francouzsky, opravdu velmi sympatické."
Strify: "Doufám, že se vrátíme hodně brzo na naše koncerty nebo jiné věci, protože mám velmi rád být zde." (btw: nasrali mě! xD )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama