Pohádka na dobrou noc

15. dubna 2008 v 18:36 | Kitty a Peth
Ehm no tak tady sme si trošku s Peth hrály jako na ajsku nooo..(to byste asi nepochopili xD ) A vyšlo z toho toho:
___________________________________________________________________
Kiro letěl se Strifym na dovču letadlem. let byl dlouhý a proto Strify začal vyprávět tuhle pohádku an dobrou noc:
Za sedmero továrnama a devatero skládkama žilo bylo sedm majitelů dulní společností, největší dvě se nazývali Rom3o corporation Yu corporation.. Všichni těžili v této zapadlé krajině drahokamy ovšem dařilose pouze těmto dvoum jmenovaným ostatní byli tak slabé ža všechno co vytěžili dostala bu´d rom3o corporation nebo Yu corporation. No a jak už to tak bývá tyto dvě fyrmy se navzájem nenáviděli.. představa že by Rom3o corporation skoupila akcie Yu corporation byla pro Yu corporation úplná noční můra a naopak. A tak se stávalo že čas od času vyslala Yu corporation co Rom3o cormoration špeha Shina.. Shin byl velice dobrý vyzvědač a takl vždycky přišel z Rom3o corporation s novým plánem který chystala Rom3o corporation. Rom3o corporation nebyla ve vyzvídání pozadu.. Pravidelně vysílala špeha Kira aby je informoval o pro ně nekalích plánech Yu corporation. a tak jak se už hold stáá vždycky když jedna společnost zrealizovala jedn plán ta druhýá ho zhatila..
jednoo slunečného letního dne se majitel firmy Yu corporation procházel po místním továrnami zdevastovaném parku a přemýšlel o novém obchodním plánu že by vyváželi drahokamy až do západní Indie. Procházel se po parku když v tom narazil do majitele firmy Rom3o corporaton Rom3a a srazil ho omylem k zemi.. Tito dva se v životě neviděli a proto se na sebe zdvořile culili.. Yu se jako džentlman omluvil Rom3ovi a pomohl mu vstát a jako onmluvu ho pozval na večeři.
Uplynul týden o srazu v továrnami zdevastovaném parku a Rom3o a Yu se vídali stále častěji. Jeden byl do druhého stále více zamilovaný ale jednou se Yu Rom3a zeptal co vlastně dělá.. A Rom3o s kterým už cloumal alkohol mu vše vyzradil.. Yu se zalekl své konkurnce a utekl.. Týdny a týdny se Rom3ovi vyhýbal a na chod firmy už vůbec nehleděl a tak se jednoho dne stalo..... a tak se jednoho dne stalo že Rom3o přišel za Yuem do jeho chátrající firmy.. Popovídali si a víš jak to skončilo? Rom3o a Yu se dali dohromady a z Yu corporation a Rom3o corporation se stala Yu and Rom3o corporation která skoupila pět těk ostatních společností a stala se největší firmou v Evropě která vyvážela drahokamy do celího světa..
Kaniec
By Peth <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mijuluna (SB) Mijuluna (SB) | Web | 15. dubna 2008 v 18:47 | Reagovat

Moc hezký :-)

2 Peth Peth | Web | 15. dubna 2008 v 19:14 | Reagovat

spíš mi prozraď kdy bude další Double slash!

3 Terinka=P Terinka=P | 15. dubna 2008 v 21:00 | Reagovat

tak toto je pěkné ^^

4 Aki Aki | 11. prosince 2008 v 22:27 | Reagovat

Chci drahokámky od Yu and Rom3o corporation!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama