close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Internet - opravdu vymoženost 2.

29. dubna 2008 v 15:15 | Kitty a Peth
Když se ráno probudím, vyskočím z postele radostí…Dnes mám schůzku se Strifym….Kouknu na budíka…..Do schůzky zbývají dvě hodiny.. Alespoň budu mít čas na oblíknutí atak………Tak co si vemu? Vstanu a podívám se rovnou do skříně…….Po chvilce civění na kusy oblečení vytáhnu černý kalhoty a nějaký bílý tílko…myslím si, že to je ideální a cejtim se v tom dobře…….Položím oblečení na postel a seběhnu dolů do kuchyně……."Ahoj, mami, jak je?" zeptám se, když vejdu do kuchyně, kde už na mě čeká snídaně……………"Ale dnes je zase šílený vedro…. Je sedm ráno a už je 16stupňů……"…"Hmm…. Zas bude nedejchatelno" odpovím a pustím se do snídaně………….Když zhltnu dva rohlíky s máslem a marmeládou, k tomu sleničku džusu, vstanu a letím se oblíknout….Jsem tak rozrušený, že ani nevím, že lezu do kalhot obráceně, takže se moc podivím, když nemůžu nahmatat zip…….."Sakra…" zanadávám si a rychle kalhoty přetočím…….Když se navlíknu do všech těch kusů oblečení a na krk si navěsím spoustu řetízků…řítím se do koupelny, kde se načešu a hezky namaluju a potom tradá do předsíně, kde si snažim zavázat tkaničky od bot…….." Kam se řítíš? " vykoukne máma z kuchyně……"Za kámošem.." … "Jo a to ses musel tak naparádit, jo?" Zeptá se mě s šibalským úsměvem……..Jen se zaxichtím a vyjdu ze dveří, směr park………………………………
Sluníčko fakt šíleně pálí, na nos si nasadím sluneční brýle a rozhlížím se kolem…….Po chvilkách koukám na hodinky…Zbejvá deset minut………Už se bojím, že nepříde……………..Ale ne……vždyť je ještě čas…Musím mu dát čas……..Ok… čekám do půl……….
Těch deset minut uběhne jako nic a Strify pořád nikde….Docela mě začíná mrzet, že sem mu na to skočil,…Na nějakou schůzku…to přece bylo jasný, že to jen tak plácne………Vždyť se vůbec neznáme……….
Půl…………..Povzdychnu si a sednu si na lavičku……..Domů se mi nechce, ale jak tak koukám po lidech, na konci parku uvidím pěknou postavu… Má bílý kalhoty a bílý tílko jako já………..Až podle vlasů poznám, že je to on……………….Srdce mi poskočí radostí a sám pro sebe se usměju………….Strify de velmi svižně a rozhlíží se, jestli mě někde nezahlídne…………..Stoupnu si a jdu mu naproti……Když si mě všimne, vidím, že se začne usmívat…………Zvednu ruku na pozdrav a on mi pozdrav opětuje…. Když ke mně dojde, musím si ho pořádně prohlídnout………"Ahoj" vymáčknu ze sebe s úsměvem…..Fakt mu to děsně sekne a je ještě hezčí než na fotkách………………."Ahoj" A má taky krásnej hlas……….. "eeem… no já jsem Kiro….." podám mu ruku.."Strify" lehce mi stiskne ruku a nepřestane se při tom usmívat…….. "No, tak … kam zajdem?" zeptám se a uculim se……….."Mám docela žízeň, tak můžem do cukrárny..co ty na to?" Strify ze mě nespouští oči……………"No jasně, to je dobrej nápad" odpovím a vzjdeme se spolu směr cukrárna……………………………
Když si sedneme a já se opřu o chladnou zeď, trochu si vzdychnu..Je to příjemný………Strify usrkává colu a rentgenuje mě pohledem………."No tak mi třeba pověz, kolik ti je" Zeptá se mi najednou………."Bylo mi 20 a tobě?" odpovím s úsměvem……….."19…Jsem ještě prcek" Oba se tomu zasmějem…"No a jak si na mě na chatu přišel?" Zeptám se ho……"No projížděl jsem profily a najednou jsem narazil na tvůj, tak sem si tě přidal, no" zaculí se………"Oh, jaká pocta" úsměv……… "Zvu tě ke mně domů… máme bazén, můžem chvíli relaxovat" Povídá najednou Strify, mě to trochu zaskočí, že mě zve rovnou k němu…………Ale nakonec přece jen souhlasím………………….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yu.Ri.-Hi.Ur. Yu.Ri.-Hi.Ur. | E-mail | 29. dubna 2008 v 16:21 | Reagovat

KAWAIIIIII DALŠÍ DALŠÍ

2 Hai Hai | Web | 29. dubna 2008 v 17:28 | Reagovat

Užasný! ^^ takový happy pocit z toho de :D Začínám se těšit na léto :D

3 anonim anonim | 8. května 2008 v 17:10 | Reagovat

další! další!

a rychle prosím je to zajímaví

4 Angee Angee | 17. května 2008 v 0:58 | Reagovat

Dalšííííí!!!A rychle, nechtěj mě rozčílit:*)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama