close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Duben 2008

Diskuse

19. dubna 2008 v 18:38 | Kitty a Peth
Téma:
Myslíte si, že se na tom koclu líbá Yu s Kirem jako jen tak, aby rozvášnili fansky (a nasrali Strifyho xD) nebo spolu něco maj? xD
No .. rozjedem diskusy, tak piště <33

Strify s medvídkem

19. dubna 2008 v 18:36 | Kitty a Peth |  * STRIFY *

8 cm xDDDDDDDD

19. dubna 2008 v 18:35 | Kitty a Peth |  Cinema Bizarre
LOL


Rozhovor pro Ados.fr

18. dubna 2008 v 22:13 | Kitty a Peth |  Official
Přeložila Kitty pro cinema-bizarre-liebe.blog.cz a cimema-bizarre.blog.cz - kopírovat pouze se zdrojem!!
____________________________________________________
Shin: "Jsem Shin a hraju na bicí"
Strify: "Jmenuju se Strify a zpívám"
Kiro: "Jsem Kiro a hraju na basovku"
Luminor: "Jsem Luminor, zpívám a hraju na klávesy"
Yu: "Jsem Yu a hraju na kytaru"
Jak jste vznikli? / Jak jste se seznámili?
Kiro: "Potkali jsme se v roce 2005 na manga srazu.Nejprve Strify, Yu a já. Měli jsme zájem o look a hudební styl. Ostatní se potkali na internetu. Psali nám maily, které nás spojovaly, chtěli, abychom se dali dohromady."
Cinema Bizarre - zvláštní jméno!
Strify: "Tak nejprve zamyšlení nad slovem - Bizarre… protože hodně lidí se na nás dívá a myslí si, že jsme divní, řikají: "Co jsou zač?". Tak jsme si vybrali jméno Bizarre. Je dobré, být odlišní, dělat, na co máte chuť. Ale "Bizarre" nebylo dostatečný. Hledali jsme další slovo, pro dokončení názvu. Proto, abychom dali lidem na scéně, velkou show, a taky všichni jsme fanoušky kina…."Cinema Bizarre" to bylo dokončené jméno."
Práce ve skupině
Luminor: "Chvíli byla práce těžká, protože tady bylo 5 osob, se silným charakterem. Tehdy jsme se nemohli dohodnout, ale pořád pracujeme spolu na věcech, které děláme."
Yu: "Pracujeme s autory, kteří neměli zkušenosti s psaním (btw: asi textů mno xD ) Teď máme více zkušeností, díky každému postupu v tvoření alba a teď pracujeme daleko víc na psaní."
Jaké zprávy/poselství si přejete šířit?
Kiro: "Máme hodně poselství. Například výt sami sebou. Žijeme naším stylem, neřešíme, co říkají ostatní…Buďte sami sebou a vyjadřujte, jak sami chcete."
Strify: "Noste, co se vám líbí, oblékejte se tak, v čem se cítíte dobře. Lidé se nám nepodobají, každý by měl oblékat jak chce. Dovede zkoušet několik věcí. Já, například, mám rád nové experimenty, velmi se zajímám o módu. Atrapy oblečení, zkuste to a najděte, co vás dělá více sexy."
Mladá generace : v depresi?
Luminor: "Smutek dovede někdy pociťovat v jistých písních. Je to emoce, kterou dokážete pociťovat. Celý svět už pocítil smutek. Nedovede mít radost bez bolesti. Dva pocity jsou vyvolené v našich písních. Podle mě,mladá generace není deprimující nebo smutná."
Strify:"Doufám!"
Luminor: "Stále jsou tady momenty sympatické a jiné méně. Je tu dokonce věc s naším textem."
Které umělce obdivujete?
Strify: "Je tu silný vliv na muziku pop, rock a 80. léta, generace "New wave" .
Luminor: "Mám stále hodně rád Duran Duran. Myslím, že je tady něco opravdu unikátního v jejich hlase. Jejich texty jsou často tajuplné a málo abstraktní v prvním názoru. Je to něco, co mám velmi rád."
Strify: " Poslouchám všechno z dob Depeche Mode, jako můj otec, který byl jejich velkým fanouškem. Když jsem byl malý,stále jsem poslouchal písničky tohoto stylu. Tehdy to na mě mělo velký vliv. Rád poslouchám britské skupiny jako Muse, rockový americký skupiny jako 30 Seconds To Mars. Mám rád melodie, tehdy jsem byl velkým fanouškem popu. Mám rád také zpěvačky jako je Amy Winehouse nebo Robyn. Mohl bych spořit nesmírné množství z našich zdrojů."
Zpráva všem Ados.Francouzům
Kiro: "Hodně našich prvních fanynek byly francouzsky, opravdu velmi sympatické."
Strify: "Doufám, že se vrátíme hodně brzo na naše koncerty nebo jiné věci, protože mám velmi rád být zde." (btw: nasrali mě! xD )

Ďalší spriatelený blog

18. dubna 2008 v 19:41 | Kitty a Peth
TU pozrieť sa na to ;)
Děkujem, Queeny ;)

Rock G!rl 2008

18. dubna 2008 v 18:40 | Kitty a Peth
No já sem chtěla přihlísit Kittynku do Bravo G!irl 2008 což je soutěž krásy asle Kitty prohlásila že nemá boty na podpatku xD

Lumi na konclu

18. dubna 2008 v 14:24 | Kitty a Peth

Lumík..z myspace ;)

18. dubna 2008 v 14:23 | Kitty a Peth

Yu move

18. dubna 2008 v 10:09 | Kitty a Peth |  Live
Sorry, že vám sem dávám odkaz, ale nešlo sem to video vložit

Sme slavný xD

18. dubna 2008 v 10:08 | Kitty a Peth
Héy teď sem najela na nějaký francouzský stránky a co tam nenajdu? Naše video Cinema-Bizarre-liebe.blog.cz versus cinema-bizarre.blog.cz xDD
Mám total lol
Musíte sjer na kategorii Featured Categories a je to úplně napravo (na hlavní stránce je tam Peth a její X-factor xDDDDDDD )

Shin a Kiro s....

18. dubna 2008 v 9:44 | Kitty a Peth
nějakou tou jejich kamarádkou (je jí myslim 27, je z Berlína a byla s Rom33m na Vivě ;))
Btw: Ten Shin *IN LOWE úpe moc ale*

Sweet 17

18. dubna 2008 v 9:42 | Kitty a Peth
CINEMA BIZARRE - "TVOŘÍME SI VLASTNÍ FANTASY SVĚT"
Máte rádi fantasy svět a fantasy postavičky? Máte rádi hudební směry new wave a VK? Máte rádi větší než velkou extravaganci? Jste nebo bývali jste považováni za outsidery a máte v plánu všem ukázat, co jste doopravdy zač? Vás všechny nejspíš bude zajímat neuvěčitelně tajuplná pětice - Cinema Bizarre.
Kdo jsou a kde se vzali?
Všichni jsou blázni do fantasy a před dvěma roky se navzájem seznámili přes internet na Kirově anime fóru. Zjistili, že kromě fantasy je zajímá i stejná muzika, a proto si řekli, že založí kapelu, a rovnou i věděli, že ji postaví na fantasy image. A právě proto jsou mnohým ostatním trnem v oku. "Všichni pocházíme z malých městeček, kde si lidé navzájem znají. Takže když někdo vypadá úplně jinak než všichni ostatní, je středem pozornosti a hlavně posměchu a provokací, čehož jsme zažili už spoustu," říká Kiro. "Už nám dokonce říkali, že jsme netvoři. Někdy je to vážně extrémní. Přitom my sami si nijak extrémní nepřipadáme. Pouze do živého světa převádíme postavy z fantasy obrázků," vysvětluje Yu. "Ano, prostě si žijeme ve vlastním fantafy světe a lidi s námi mají kvůli tomu problém. Přitom my žádný problém nemáme," doplňuje Luminor. Kluci se také shodují, že kvůli svým neobvyklým konáčkům byli dřív ve škole outsideři.
Bill Kaulitz se s námi nemůže srovnávat!
Je pravda, že Cinema Bizarre svou image napodobují Tokio Hotel? "Tohle je zatím asi největší blbost, co se o nás říká," kroutí hlavou Strify. "Bill si tu image vybral, aby se co nejvíc odlišil a upozornil na sebe. (tak to teda neim neim...) V našem případě to je pevná součást našich charakterů a začali jsme s tím dávno před tím, než jsme si řekli, že založíme kapelu, dávno před tím, než se zviditelnili Tokio Hotel!" CB se hájí také tím, že je zkrátka fascinuje svět J-rocku, visual kei a manga. "Proto chceme vypadat jako postavy, které se tam objevují," dodává Strify. "Třeba já na sobě takhle pracuju už od 12 let. (Bill od 9ti?? +/-) Baví mě různě se líčit a bláznivě stylizovat své vlasy," prozrazuje Kiro.
"Naše přezdívky jsou nám bližší než naše skutečná jména."
Od začátku CB fungují na principu fiktivní identity. Prezentují se pod přezdívkami a svá skutečná jména skrývají. "Patří to prostě k naší dohodě. Stejně už nám nikdo neříká pravými jmény. Ani doma už mi neřeknou jinak než Luminor," vysvětluje... hádejte kdo?
A co přezdívky vyjadřují?
Strify: Je to zdrobnělina Cloud Strife, postavy z Final Fantasy.
Luminor: Lumina je ve fantasy patronka světelného paprsku a měsíčního svitu. Luminor je možská varianta.
Yu: Je to odvozenina japonské kreslířky Zukiru Sugisaki, která umí úžasné manga obrázky (Není to Yukiru??)
Kiro: Podle slova Ciro - japonsky to znamená "nula" (htocu, f'tacu, miccu, joccu, go - hai basu xD zase blbnu xD) - a jmenovala se tak plyšová opice, kterou Kiro kdysi míval. "Jen jsem to slovo upravil Na Kiro, protože mé vlastní jméno začíná na K."
Shin: Svou přezdívku prozatím vysvětlovat nechce.
Víme, jak se opravdu jmenují!
Díky šikovnosti velké CB fanynky Chilkity a web blogu Luxinky vám můžeme prozradit i jména členů kapely: Strify - Sebastian, Luminor - Felix, Yu - Dirk, Shin - Tim, Kiro - Kristian. (Tak to sou neuvěřitelný sračky!! Yu je totiž na 100% Hans, a Luminor taky není Felix!! Božéé!! Co si ten sweet ještě nevymyslí?!)
Jaké holky je berou? Drzé a zároveň inteligentní!
Co se týká vkusu na holky, možná vás CB překvapí. Vůbec prý nemusí mít fantasy image. "To opravdu není nutné. A hlavně ne, aby tu fantasy image měly jen proto, aby se nám zalíbily. Přitom by vůbec nevěděly o co jde, co to znamená," varuje Kiro. "Třeba mě berou jižanské typy - tmavé vlasy, pěkná postava a jeslti má ráda J-rock nebo ne, to není zas tak důležité." "Já si dávám pozor na to, jak se holka vyjadřuje. Nekoukám moc na vzhled, ale na její inteligenci a taky na seběvědomí," říká stručně Luminor. A Yu? Ten to bere trochu víc zostra, když prohlásí: "Mně dostávají drzé holky, které když něco chtějí, tak si to prostě vezmou."
Final Attraction - tak se jmenuje jejich debutové album, které v Německu vyšli už před několika měsíci, u nás se jeho vydání (prozatím) neplánuje. Zároveň má kapela v plánu velkou bizardní koncertní show (která už je skoro za polovinou!!!). "Bude to mega výlet do našeho fantasy světa," uzavírají Cinema Bizarre.
Btw: ten časopis je fakt....OMG NO CEMENT!! vwwwwwwwr................

Starší, těhotný xD

18. dubna 2008 v 0:30 | Kitty a Peth |  * STRIFY *

Kiro s nahym pupkem xD

18. dubna 2008 v 0:18 | Kitty a Peth |  * KIRO *
Ale má ho pěkneej xD

Bill und Strify

18. dubna 2008 v 0:16 | Kitty a Peth |  * STRIFY *

Tak co, Kiro?

18. dubna 2008 v 0:15 | Kitty a Peth |  * KIRO *
Yu nebo Strify? xD Strajfí, fiiiď že jo xDD

Lumi v nějakym hábitu

18. dubna 2008 v 0:14 | Kitty a Peth

Cute :)

18. dubna 2008 v 0:12 | Kitty a Peth |  Cinema Bizarre

Aby si ten Yu něco neudělal twe xD

17. dubna 2008 v 10:32 | Kitty a Peth |  Live
Zakopne o kábl a je to xD