Rozhovor,kde Kiro prohlásil pěknou větu xDD

4. února 2008 v 16:31 | CB-Strify and Kitty |  Cinema Bizarre
Přeložila Peťulla pro http://cinema-bizarre.blog.cz. Kopírovat pouze se zdrojem.
BILD: Shledáváte se v poslední době šťastnějšími? Jak dáváte najevo své city, emoce,....?
Strify: Šťastnější určitě sem, zanedlouho nám vyjde nové album, skupině se daří, připravujeme turné. Je toho hodně a sem víc než šťastný.
Shin: Přesně tak, jak řekl Strify. Přípravy sou v plném proudu, plánujeme turné a tak dál. Co se týče emocí, někdy to je až neúnosné. Když vidím ty zástupy fanynek, které oddaně čekají - jak třeba na VivaLive) - mám z toho krásný pocit. Někdy to je tak silné, že večer přijdu na pokoj a začnu plakat štěstím. Je to neuvěřitelnej pocit!
Yu: *smích* Hlavně na té Vivě to bylo super.
BILD: Jak se ztotožňujete s Tokio Hotel? Předevvším Strify je hodně srovnáván s jejich frontmanem - Billem.
Strify: Tohle už tu bylo několikrát. Máme zcela odlišné styly hudby, oni hrají v němčině, my si vybrali angličtinu. Sme 2 různé živly, které si jdou svou cestou. Každý máme své fanoušky a to je cool.
Kiro: Jsou to milí hoši. Ale už tu bylo řečeno a řeknu to znova. Sme úplně odlišní.
BILD: Pociťujete na sobě nějaké změny? Poznávají vás teď lidé na ulicích a chtějí autogram? Musíte se maskovat? A jak to je s vaší ochranou?
Yu: Používám prezervativy.
Luminor *směje se*
Kiro: Změny určitě ano. Ještě před několika týdny, možná měsíci sme byli naprosto normální hoši. Samozřejmě že i teď se držíme při zemi, myslím, že můžu říct, že sme zůstali sami sebou.....
Strify: Strašně mě těší, když mě někdo zastaví na ulici a chce autogram. Sem rád, když můžu takovou maličkostí potěšit. S maskováním to nepřeháníme a taky nechceme, aby za náma pořád někdo stál. nejsme malí děti, dokážem se o sebe postarat sami!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 didina didina | 13. února 2008 v 15:25 | Reagovat

lol.............

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama