Graz (1.2) - Luminor , rozhovor

18. února 2008 v 19:38 | CB-Strify and Kitty |  Cinema Bizarre
Včera byl veliký den,kdy jste hráli. Tak...jaké to bylo?

Luminor: Bylo to krásné! Ale místama stresující,protože jsme přiletěli pozdě. (to jako LETĚLI z Německa do Vídně? Vždyť je to kousek) a neměli jsme čas na zkoušení písniček,tak jsem byli na podiu jak nahatý,ale bylo to cool,fanoušci byli potěšeni.Co si myslíš o negativním tisku a tisku,který má sklony ke skandálům?

Luminor: Domnívám se,že ty víš o dramatu s Tokio Hotel,díky bohu je s tím teď konec.

Negativní tisk tu bude vždycky,když se oddělíš od lidských možností.

Ale já říkám,že je to přesně tak,jak to chceme všichni dělat,to je pro nás dobré.Jaké bylo nahrávání?

Luminor: Velmi intenzivní,protože Strify a já pracujeme s mnoha lidmi v různých městech. Byli jsme ve Štokholmu,Londýně,Kopenhagenu a tak,a nahrávalo se tady,to byla docela vážná experimentace a úplně vzrušující a krásná.Jak jsi se už zmiňoval,nahrávali jste album v různých městech.

Luminor: Myslíš si,že města musí mít vliv na písničky?

Víš,máme hodně písniček nahrávaných v Německu,ale oni nejsou na albu.

Ale 80.léta a Depeche Mode - rozhodli jsme se hned pro angličtinu a to je to,proč máme písničky v angličtině. Anglie je nekorunovatelný král v muzice. (nepobírám)Jaký moment nikdy nezapomeneš jako hudebnik?

Luminor: Myslím,jak se vydala singlovka a my slyšeli,ze jsme 9.,to jsem byli totálně rádi a měli dobrou náladu.KDO nebo CO na tebe může opravdu zapůsobit?

Luminor: Obdivuju lidi,kteří jsou silní ve své vlastní cestě.

Myslím tím nejen v hudebním biznise,ale taky v normálním životě. Myslím si,že jsem v tomto smyslu velmi zkušený,kdo je opravdový člověk. Může to být vaše matka,kamarád,všichni...Jak jsi se změnil,od té doby co jsi v hudebním šoubiznise? V tvých vlastních názorech?

Luminor: Nemyslím si,že jsem se změnil,ale hodně lidí říká,že jsem se změnil,ale jen proto,že přimuli cestu,kde jsem lhal a cítil se špatně.

Ale vyšel jsem z bodu,že oni někdy rozpoznají věci a respektují moje problémy a všechno se to točí ve správněm směru,pomáhá mi to a někdy je to dobré.

Někteří ale to nepochopí,nerozpoznají a nemohou přimout,že je to fakt. (tak tady veliký soráč,plácala jsem se s tím asi půl hodiny,asi jsem to moc logicky dohromady nedala :/ )Bylo to těžké se ukazovat v tomto stylu,když si začal nosit takové oblečení?

Luminor: Oh,ano. To byl veliký problém,bylo to těžké. Strify,Kiro,Yu a obzvlášť já,jsme přitahovali velikou pozornost,ale zachovali jsme vážný obličej.Kdyby nebyl zítřek,co by jsi dělal dneska?

Luminor: Strávil bych čas s milovanou osobou...co dál...

Je pro mě hodně důležitá rodina a kamarádi,slavnostní večírky a zkoušení a všechno bych dal pryč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama