Real Angel 3

24. ledna 2008 v 21:30 | CB-Strify
Real Angel 3
Prosím vás TI co nemají rádi Fantasy a vůbec nadpřirozeno tohle nečtěte je to velice postavené na hlavu a nadpřirozeno tu je hodně zastoupeno.
Vzal jsem si do batohu vše potřebné. Rozeběhl jsem se ven a běžel na místo které se mi dříve zdálo tak strašidelné že sem se tomu místu vyhýbal. Máme tu takovou velkou propast říká se že tam v noci tančí ohňové paní a svírají prohřešené

duše do očistce. Dřív sem si řek ,, povídačky pro děti" ale teď mi došlo že to je pravda. Běžel sem co mi síly stačili doběhl jsem k propasti Fire Throes (přkl: Ohnivá Muka (jako duševní muka jestli mi rozumíte pozn.přl)) zastavil jsem se na hraně. Hluboko dole na dně propasti žhnula rudá světla a svítila pomalu pohasínající záře.. záře mého andílka. Začal jsem pomalu slézat dlouho záře pomalu slábla.. nemám moc času.. problesklo mi hlavou.. nevěděl jsem co se s mým Strify děje ale věděl jsem že to nic dobrého není. Slezl jsem až k zemi a schoval se za keř. Strify klečel na zemi a u něj stála žena. Byla krásná černé vlasy, kožené červeno černé oblečení a v ruce držela hůl.Máchla holí a Strifymu z křídel ulítlo několik peříček. Zatnul zuby bolestí. Měl jsem sto chytí vyletět a zmlátit ji co si dovoluje sahat na mého miláčka. Něco mu říkala ale přes zvuk žhnoucího ohně jsem neslyšel co.. Strify nic neříkal jen zatínal zuby jeho křídla byla v zvláštním sklonu nejspíš je měl zlomená. Musel jsem myslet rychle Strify vypadal že má veliké bolesti. Do hlavy se mi hrnulo tolik hlasů nemohl jsem přemýšlet máchl jsem rukou a od skály za mnou se odrazil proud vody. 6ena v červeném se otočila po zvuku. Chvilku se dívala na místo kde jsem se skrýval ale nakonec dál chodila kolem Strifyho a něco mu říkala. Vykolejeně jsem koukal na mou ruku co se to stalo Roztáhl jsem prsty a z mé ruky vyjel nový proud vody naštěstí to nebylo moc hlasité takže si ta žena v červeném ničeho nevšimla… žena máchla hůlkou a začala Strifymu opalovat křidla… Nemohl jsem se na to dívat. Vystartoval jsem ze svého ukrytu a spráchl ji proudem vody k zemi. Nevím jak sem tuhle schopnost měl ale z obou rukou mi stříkala ledová voda. Přiřídil sem se ke Strifymu a schladil mu křídla. Podíval se na mne vystrašeným pohledem ,, Neměl jsi sem chodit" šeptl a já jsem jen tak tak uskočil proudu ohně z hole ženy. Spadl sem na zem žena ke mně došla,, Ale ale máme návštěvu. To se dělá přijít a ani nedat vědět že příjdeš? Přichystala bych občerstvení" Máchla holí a švihla se mnou o zeď. Páteří mi projela ostrá bolest. Zvedl jsem se žena se zlověstně ušklíbla. Švihl jsem po ní proud vody bez problémů uhnula ,, Snad sis nemyslel že by ses se mnou mohl měřit" Máchla holí a vyrvala Strifymu další peříčka. Strify se na mě podíval a hlavou mi probleskla slova ,,Její hůl!" Žena ke mně byla otočena zády Skočil jsem po ní a vyrval ji hůl z rukou a ještě sem ji věnoval proud vody do obličeje. ,, Rozbij ten krystal!!!" Vykřikl Strify švihl jsem holí proti sklaní stěně krystal se roztříštil na milion kousků. Žena klekla na kolena. Oheň zmizel hluk utichl. , Já se vrátím" Zašeptala a v podobě vrány zmizela za hranou rokle. Strify zničeně padl na zem. Přiřítil jsem se k němu a vzal jej do náručí jeho křídla opět zmizela. Strify se na mě podíval ,, Děkuju" a zavřel oči.. Donesl jsem ho domů kde jsem ho ošetřil.. Snad bude v pořádku dřív než se žena vrátí. Než se vrátí Vládkyně podsvětí Draculla….
Tuto fantasmagorii pro vás napsala: CB-Strify
Pokráčo pro vás dušičky příště pokud chcete…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suzyceq Suzyceq | 26. ledna 2008 v 17:29 | Reagovat

Jasne ze chceme a to co nejdriv........

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama