Real Angel 1

20. ledna 2008 v 10:57 | CB-Strify
Real Angel 1
Procházel jsem se jednoho zimního odpoledne parkem nějak na mě dopadla ta zvláštní nálada kdy se cítíte jako v pohádce.. Koukal sem do sněhových závějí a ve změti bílých barev sem uviděl ve sněhu černou osobu. Ležela tam na zadech a sníh ji pomalu zasypával.

Došel jsem k ní a kleknul si k té osobě. Byla krásná černo bílé vlasy lemovali obličej se zavřenýma očima. Položil jsem osobě dlaň na tvář ještě z ní sálalo teplo. Vzal jsem ji do náruče a odnesl ke mně domů. Bydlím sám rodiče už nemám natož kamarády. Je mi dvacet let a bydlím v Berlíně v bytě. Donesl jsem osobu k sobě do postele pomalu se začala probouzet.. Koukla na mě krásnýma modrýma kukadlama a vyděšeně se podívala kolem sebe. ,, Neboj se našel jsem tě v parku v bezvědomí potřeboval jsi zahřát tak jsem tě vzal k sobě já sem Kristián ale říkaj mi Kiro" Usmál jsem se a podal mu ruku stiskl ji ,, Sebastián alias Strify" špitnul a lehce se usmál. Byl plachý ale roztomilý. Po chvilce Strify začal drkotat zubany zabalil jsem ho do peřiny a šel mu udělat čaj. Když sem přišel Strify stál u okna a koukal na nebe. Položil jsem čaj na stůl a kouknul na něj ,, Stalo se něco" ,, Nevím.. mám zvlášní pocit" Usmál se na mě a sáhnul po teplém čaji,, Děkuju" Pomalu pil čaj a ohříval si o teplý šálek ruce ,, Ty tu bydlíš sám?" ,, ano a kde bydlíš ty" ,, Já nevím nic si nepamatuju" Soucitně jsem se na něj podíval vypadal tak..tak… prostě andělsky měl krásné rysy v obličeji hebké vlasy a krásnou postavu jen křídla chyběla. Pardon asi trošku fantazíruju Strify je určitě jen obyčejný kluk který se trošku uhodil do hlavy a brzo si na všechno vzpomene a… a odejde.. Najednou mi v hlavě bliklo že snad ani nechci aby si na něco vzpomněl pak by odešel.. Snad sem se do něj nezamiloval dyť se mi vždycky líbili holky ale ty jeho úsměvy… očíčka.. rty.. je dokonalý asi se budu muset smířit s tím že budu na kluky. Strify se na mě podíval asi sem ho pohledem pražil moc dlouho. ,, Počkej tady udělám něco k jídlu chovej se jako doma" Usmál sem se na něj a už jsem zmizel v kuchyni. Ten kluk je zvláštní jaks e chová jako by se všeho bál a všechno milovat je opravdu zvláštní ty jeho pohledy plné lásky k životu, ta ladná chůze jako by se bál že se pod ním podlaha propadne a on spadne.. Byl vážně zvláštní cítil jsem to od tý doby co jsem ho spatřil v parku. Slyšel jsem tiché krůčky jak se ke mně blíží nemusel jsem se otáčet věděl sem že to je strify když ke mně přivanula vůně jeho parfému div se mi nepodlomila kolena došel ke mně zadíval se mi do očí opřel se dlaní o poškrábanou linku. ,, Kolik ti je let Kiro?" Oslovil mě jemným a zvědovým hlasem ,, Dvacet" Odpověděl sem s úsměvem. Dělal jsem špagety s masovou omáčkou tu udělám vždycky výtečnou. Strify mě pozoroval mlsným pohledem byl roztomilý po dvaceti minutách jsem začal chystat talíře strify se celou dobu opíral o linku podal jsem mu příbory ať je hodí na stůl Strify odešel chystat stůl ale já si něčeho všiml. Na místě kde měl Strify opřenou ruku zmizely škrábance..
Pokračování příště
Snad to bude o něco záživnější
Napsala: CB-Strify
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ifi ifi | 20. ledna 2008 v 19:06 | Reagovat

wow,teda první díl a je strašně krásnej..mno týbrďo..čistej anděl Strify :)

2 Mi - Yu Mi - Yu | E-mail | Web | 6. května 2008 v 17:44 | Reagovat

Ahojky, tahle povídka pstě nemá chybu, mohla bys mi prosím odpovědět na blog, jestli (kdybych napsala autora a blog) bych si to nemohla zkopírovat k sobě..? Díky moc, jestli odpovíš =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama